Wypożycz suknię


Oferujemy również suknie ślubne do wypożyczenia, gotowe modele z salonu (w ramach wypożyczenia jest dopasowanie sukni do figury).

 

Wypożyczenie sukni ślubnej

Suknia ślubna to kreacja, którą z założenia wkłada się raz w życiu. Jeśli nie masz miejsca i ochoty na jej przechowywanie wypożyczenie sukni ślubnej będzie idealnym rozwiązaniem, dla Ciebie. Każda z wypożyczanych przez nas sukni jest dostosowywana do figury panny młodej. To równie zjawiskowe modele, jak te przeznaczone do sprzedaży. Różnica przejawia się jedynie w cenie i fakcie, że suknia po weselu wraca do salonu. Nie musisz obawiać się konsekwencji wynikających z drobnych zaciągnięć i plam na sukni. Pranie i ewentualne poprawki krawieckie lezą w naszej kwestii. Opcja wypożyczenie sukni ślubnej to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chciałyby nieco okroić weselny budżet, nie rezygnując ze zjawiskowego wyglądu w tak ważnym dla siebie dniu.

Wypożyczenie sukni wieczorowej

Potrzebujesz oryginalnej sukni na eleganckie jednorazowe wyjście, galę, bal lub inną tego typu okazję? Ślubne atelier Or Or umożliwia wypożyczenie sukni wieczorowej z naszych kolekcji. Dzięki temu rozwiązaniu stworzysz wieczorową stylizację na miarę czerwonego dywanu bez uszczerbku na swoim budżecie. Zainteresowane Panie zapraszamy do kontaktu pod numerem TELEFONU 22 224 70 51 lub info@slubne-atelier.com.pl